Kurs tańca weselnego i użytkowego

Wybierasz się na wesele?
Chcesz zabłysnąć na parkiecie podczas imprezy?
To właśnie dla Ciebie organizowany jest kurs tańca weselnego i użytkowego!

TANIEC UŻYTKOWY OD PODSTAW
Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało!
Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Taniec użytkowy znany również jako: taniec imprezowy, weselny, disco, discofox, „2 na 1” to taniec niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Jest to taniec prosty a jednocześnie niezwykle widowiskowy. Dzięki niezliczonej ilości obrotów i fantazyjnych figur, przyciąga uwagę i wzbudza podziw oglądających. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce

Na zajęciach: Partner uczy się prowadzenia, partnerki obrotów, aby wspólnie potrafili bawić się na tanecznych parkietach.
 

Nie masz partnera? Nie masz partnerki?
Nie rezygnuj! Po prostu się zapisz!
Może to właśnie dzięki Tobie inny wolny partner lub wolna partnerka będzie miał/miała taneczną parę podczas zajęć.

Pierwsze zajęcia odbędą się w środę 29 stycznia o godzinie 17:00

Zapraszamy !

W naszej szkole istnieje możliwość uczęszczania zarówno na kurs grupowy jak również na lekcje indywidualne tańca weselnego. Macie Państwo możliwość stworzenia indywidualnej choreografii do wybranej przez Was piosenki. W przeciwieństwie do kursów tańca towarzyskiego użytkowego, kurs tańca weselnego zwraca szczególną uwagę na zharmonizowanie ruchów obojga partnerów, tak aby razem tworzyli wspaniały taneczny duet. Lekcje indywidualne umożliwiają ułożenie choreografii do pierwszego tańca do wybranej przez Państwa muzyki.