Joga

Akademia Lotu zaprasza wszystkich chętnych na zajęcia z jogi, które poprowadzi Beata Śmierciak-Biernat wykwalifikowany instruktor jogi.
Joga czym jest ?
Joga znana już od 5 tysięcy lat jako część ajurwedy – systemu leczenia naturalnego istniejącego i praktykowanego  do dziś na całym świecie. Jest systemem pracy z ciałem gdzie ruch połączony z oddechem prowadzi do uspokojenie umysłu.
Dlaczego joga?
Charakterystyczne dla jogi połączenie ruchu z oddechem i medytacją normalizuje pracę układu wegetatywnego, uspokaja system nerwowy, dotlenia organizm, poprawia elastyczność mięśni i stawów. Ważnym aspektem praktyki jogi jest praca  ze strukturami kręgosłupa i  właściwymi ustawieniami ciała, które budują właściwą postawę ciała.
Poprzez połączenie asan w określone sekwencje normalizujemy pracę układu krążenia, układu hormonalnego i trawiennego.
Dla kogo joga ?
Dla tych co walczą z wagą, szukają sposobu na ruch ,który  uwalnia od stresu, pomaga lepiej funkcjonować naszemu organizmowi, przywołuje uśmiech na twarz i jest absolutnie niewymagający.
W trakcie zajęć nie porównujemy, nie krzyczymy, nie wielbimy internetowych idoli.
Każde zajęcia są zamkniętą całością sekwencji ułożonych tak by praca z ciałem była kompleksowa i przyjemna .
Zakończone są dłuższą relaksacją lub praktyką ”nidra” jogi.
Dla zainteresowanych:
Zapraszam na praktykę w Akademia Lotu, w każdy czwartek o godzinie 20:00. Trzeba ze sobą zabrać strój wygodny, nie uciskający oraz dodatkową bluzę lub kocyk. Posiłek należy zjeść nie później niż godzinę przed praktyką.